De kunst van het slicing van User Stories en het opbouwen van een Backlog vanaf nul
User Stories en Backlogs zijn essentiële hulpmiddelen in een Agile ontwikkelingscontext.
Maar hoe zorgen we ervoor dat User Stories de juiste omvang hebben? (En wat betekent dat eigenlijk?) En hoe creëren we een Backlog wanneer we enkel een leeg blad papier en een idee hebben?
In deze training verkennen we deze thema’s op een duidelijke en gestructureerde manier, via actieve workshops en met gebruik van praktijkvoorbeelden.
Type opleiding: Open sessie en Incompany
Duurtijd : 1 dag
Na afronding van deze cursus bent u in staat om:
Pedagogische aanpak
In deze training bieden we een stevig theoretisch kader, dat meteen in de praktijk wordt toegepast.
De dag verloopt hoofdzakelijk in workshopvorm; actieve deelname is noodzakelijk.
Er is ruime gelegenheid voor peer learning en het delen van ervaringen. We werken zoveel mogelijk met realistische situaties en problemen.
Deelnemers worden sterk aangemoedigd om voorbeelden mee te brengen van situaties waarmee ze geworsteld hebben.
Inhoud
Deze training is bedoeld voor:
Geen voorkennis vereist.
Programma

Deze opleiding komt in aanmerking voor ondersteuning via de kmo-portefeuille, ze valt onder het thema “digitalisering”.
Je kan als kmo voor opleiding en advies binnen de thema’s ‘duurzaamheid – energie-efficiëntie’ en ‘digitalisering – cybersecurity’ een hoger steunpercentage krijgen. Kleine ondernemingen krijgen 45% steun, middelgrote ondernemingen krijgen 35% steun.